Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Sihirli Bir Dünyanın Kapıları Aralanıyoorr!!!

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~~Garip Bir Gün~~ (devamı)

YazarMesaj
Drake Dlessi
Uçuş Profesörü
Uçuş Profesörü

Erkek
Asa : Çift Başlı Buz Ejderhası Kemiği
Rp Sevgilisi : Veronica Hilary Caliente
Mücadele Tarafı : Dark Side
Ruh Haliniz : ~~Garip Bir Gün~~ (devamı) Asik10

~~Garip Bir Gün~~ (devamı) Empty
MesajKonu: ~~Garip Bir Gün~~ (devamı)   ~~Garip Bir Gün~~ (devamı) Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 12:02 am

ÖZEL BİR RP'DİR.ÖĞRENCİLERİN BURDA RP YAPMASI YASAKTIR!!!
Drake Dlessi
Uçuş Profesörü
Uçuş Profesörü

Erkek

MesajKonu: Geri: ~~Garip Bir Gün~~ (devamı)   ~~Garip Bir Gün~~ (devamı) Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 12:29 am

Drake hızlıca soyunma odasına girdi, eldivenlerini, kolluk ve dizliklerini giydi. Sopasını aldı. Bludger'ları saldı. Birşeye sinirlendimi hep Bludger'lar ile oynardı. "Kavkavur" macerasından sonra altına bir "Meşesap 79" çekti. Hava rüzgarlıydı ve bu durumda kullanabileceği en iyi süpürge buydu. Hafif yağmur damlaları atıştırıyordu.

Sahada iyice yükseldi. Bludger'lardan biri ona doğru geliyordu... BAM! Mükemmel bir vuruş! 2 Bludger'ı birbiriyle çarpıştırdı.

Belkide Quidditch'i sevme nedeni buydu, yaşadığı herşeyi unutuyordu, zihnini ve vücudunu sadece oyuna odaklıyordu, ta ki o ana kadar... Aklına
Veronica geldi yine... O anı tekrar yaşadı...

Birşey duydu, kolu acıdı, süpürgesinin altında olmadığını gördü, bir Bludger çarpmıştı ona... Sertçe yere düştü ve bayıldı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~~Garip Bir Gün~~ (devamı)   ~~Garip Bir Gün~~ (devamı) Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 10:25 am

Veronica sahaya koşarak girdiğinde Drake'nin yere sertçe düşüşünü gördü ve yine koşarak yanına geldi.. *Canım benim!!Bayılmışş...* diye mırıldandı üzgün bir ifadeyle...Sonra her zaman cebinde taşıtığı küçük şişesini çıkarıp içindeki iyileştirici şifa iksirini zar zor Drake'ye içirdi..İçirirken bir yandan *Tanrım nolur işe yarasın!!* diye yalvarıyordu..İşe yaramıştı!!Drake yavaş yavaş kendine geliyordu..Karşısında Veronica'yı gördüğünde şaşırmıştı;Veronica bunu surta ifadesinden anladı ve açıklama gereği duyarak:
"Şey..O olaydan sonra..Yani peşinden geldim..Zaten sahaya girdiğimde yeni düştün ve bayıldın.." dedi.Drake bunları dinlerken doğrulmaya çalıştı ama olmadı..Veronica doğrulmak istediğii anlayınca:
"Sakin ol!!Sanırım bileğini kırdın..Dur da düzelteyim..Ama hem hareket etmemen hem de konuşmaman gerek kendimi büyüye verebileyim!!" dedi çabuk çbuk..Sonra Drake'yi göğsünden itip tekrar yatırarak kolunu tuttu.Acı veriyordu besbelli..Ama Veronica büyüyü yapmazsa daha kötü olacaktı..Dikkatini iyice topladı,iyice kola baktı ve sonra:
"Brachıum Emmendo!" dedi..Kolu hareket ettiriğinde büyünün işe yaradığı belli oluyordu..Çünkü hem Drake gülümseye başlamıştı hem de kolda kemiksizlik diye bir kavram kalmamıştı..Veronica gülerek:
"Ehh..En azından bu düzeldi..Şimdi sıra diğer meseleye..Neden kaçtın??Yaptığın şeyden utanmaman gerekir bence çünkü çok güzel bir davranıştı.." dedi ve utangaç bir suratla sustu.Ona utanmamalısın diyordu ama kendisi utanıyordu..Sonra mırıldanarak devam etti:
"Kaçmasaydın sanaa...Seni sevdiğimi söyleyecektim.." dedi..Kıpkırmızı olmuştu bu laftan sonra..Hayatında hiç bir zaman ilk adımı atmamıştı ama aşk insana bunları yaptırabiliryordu..Sonra başını yere eğmiş şekilde Drake'nin ne diyeceğini beklemeye koyuldu..
Drake Dlessi
Uçuş Profesörü
Uçuş Profesörü

Erkek

MesajKonu: Geri: ~~Garip Bir Gün~~ (devamı)   ~~Garip Bir Gün~~ (devamı) Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 11:38 am

Drake zorlukla gözlerini kaldırdı, hiçbiryerini oynatacak enerjisi yoktu. Yağmur iyice şiddetlenmişti. Quidditch sahasındaydı, süpürgeden düşmüştü... Karşısında Veronica duruyordu. "Tanrım, bu cennet olmalı!" diye geçirdi içinden. Veronica ona birşeyler içirmeye çalışıyordu, içecek enerjisi bile yoktu ama. Zar zor birkaç damla yuttu. Başındaki damarlar dışarı çıkacak gibiydi. İçtiği şey onu biraz kendine getirdi. Zorlukla ayağa kalkmaya çalıştı, kolunun kırıldığını fark etti:

"Sakin ol!!Sanırım bileğini kırdın..Dur da düzelteyim..Ama hem hareket etmemen hem de konuşmaman gerek kendimi büyüye verebileyim!!"

"Brachıum Emmendo!"

Drake'in kolu düzelmişti. Hafifce gülümsedi.

"Ehh..En azından bu düzeldi..Şimdi sıra diğer meseleye..Neden kaçtın??Yaptığın şeyden utanmaman gerekir bence çünkü çok güzel bir davranıştı.."

Birşeyler söylemeye çalıştı, ama söyleyemiyordu. Bitkin bir haldeydi... "...çok güzel bir davranıştı..." Acaba Veronica'da onu seviyor muydu? Ve beklediği sözler Veronica'nın ağzından çıktı:

"Kaçmasaydın sanaa...Seni sevdiğimi söyleyecektim.."

Veronica kıpkırmızı olmuştu... Yağmur sağanak halinde yağıyordu, şimşekler çakmaya başladı. Drake olanlara inanamadı, evet, sonunda söyleyecekti:

"Şeyy... Ben... Bende seni seviyorum, hemde çok seviyorum, SENİ SEVİYORUM!!!"
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~~Garip Bir Gün~~ (devamı)   ~~Garip Bir Gün~~ (devamı) Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 12:16 pm

"Şeyy... Ben... Bende seni seviyorum, hemde çok seviyorum, SENİ SEVİYORUM!!!" Veronica bu lafı duyduğu anda havalara uçmuştu..Drake'nin ciddi olduğunu biliyordu ve kendiside ciddiydi.Drake'ye bakarak gülümsedi ve gök gürültüsünden duyulmayan sesi ile bağırarak:
"Senin beni sevip sevmediğini tam olarak bilmiyordum!!" dedi..Sonra göğe baktı ve:
"Sabahki havaya oranla çok kötü!!Hadi içeri girelim..Yoksa daha kötü olacaksın!!" dedi..Sonra onu yavaşça ayağa kaldırdı ve kolunun altına girip sürüklercesine kapalı bir yere götürmeye uğraştı..

"Aman Tanrım!!Nasıl bir yağmurdur bu!!" diye bağırıyordu bir yandan..Drake'ye bakarak:
"Ben neyse ama senin bu halde yağmur altında olman felakett!!" diye bağırdı..Gerçektende kendisini düşünmüyordu..Sırılsıklamdı ama asıl düşündüğü oydu,Drake!!Çünkü hem yaralanmıştı hem de savruluyordu..Drake'ye bakıyordu bunları düşünürken..Onun o sırılsıklam saçlarına..Çok ıslanmıştı ve kesin hasta olacaktı..

"Bu şekilde devam edersek çok ıslanacağız!!Zaten ıslandık ta!!Bekle burada!!" dedi..Drake suratına garip garip baktı ama Verony gülümseyerek yanından ayrıldı onu bir şeye tutundurarak..Geri geldiğinde elinde düzeltilmiş bir Meşesap 79 vardı..Evet,Drake düşerken hafif bir kırık vardı tıpkı Drake gibi Meşesap 79'da da..Ama Veronica artık bu büyülerde uzmanlaşmıştı ve ufak bir büyü ile eski haline getirdi..Eskisi gibi uçmasa da yine de iyiydi..Süpürge elinde koşarak Drake'nin yanına geldi ve:
"Bu yağmurda sinirlenecek burayı mı buldunn?!" dedi gülerek ve sonra:
"Hadi amaa!!Senin gibi uçamasam da pekala bende uçarım!!" dedi ve Meşesap 79'a Drake'yi bindirdikten sonra kendisi öne geçti ve:
"İnaşllah bizi taşır!!" diye bağırarak yükselmeye başladı..

Kuytu bir yer bulunca da indiler ve Verony:

"Berbat yolcuğumuzdan dolatyı çok özür dileriz efendim!!" dedi gülerek...

~~Garip Bir Gün~~ (devamı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-