Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Sihirli Bir Dünyanın Kapıları Aralanıyoorr!!!

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~

YazarMesaj
Misafir
Misafir

~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Empty
MesajKonu: ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~   ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 3:02 pm

~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ FEBED007_Z

~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Febed007ztg5

Burası Veronica Annie Caliente'nin odasıdır..Bu oda malikanenin en garip ve en sıradışı odasıdır..Çünkü Veronica'nın yaptığı bir büyü sayesinde Veronica'nın ruh haline göre kendini değiştirebilir..Eğer Veronica Çok iyi,heyecanlı,sevinçli ve mutlu ise oda kendiniz beyaz haline dönüştürür.Ama Veronica kötü,ağlamaklı,sönük ise oda kendini siyah hale dönüştürür..Bu özelliğin büyüsünü sadece Veronica bildiği için evde sadece onun odası böyledir..

Çok küçük bir oda gibi görünür fakat çok fazla gizli geçiti vardır..Bu geçitler her yere açılmaktadır..Çok fazla gizli bölmesi vardır ve Veronica bu bölmelerde resmen hazine değerindeki eşyaları saklar..

Veronica ve Tamara evde yokken herkes özellikle bu odaya ve Tamara'nın odasına girerlerdi..Gizli bölmelerin çoğu keşfedilirdi...Özellikle de Tamara'nın odasındakiler..Bu yüzden Tamara özellikle bu odaya ve kendi odasına koruma büyüsü yapmıştır ve tüm gizli bölmelerin yerlerini değiştirmiştir..Kimse giremesin ve gizli bölmelerin yerleri bilinmesin diye..

Kapıyı çalmadan girmeyin!!!!!

~~RP İN~~
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~   ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 3:03 pm

Veronica kendi odasına geldiğinde nefes nefeseydi..Kalbi küt küt çarpıyordu..Odasına baktığında odasıda onun heyecanıyla beyaz olmuştu..Bembeyaz..

Hemen dolabına yöneldi..Açtı ve içinden çok güzel bir kıyafet ve görünmezlik pelerinini çıkardı..Babası vermişti ona bu pelerini..Saklaması için..Bunu sadece ablası Tamara biliyordu..Başka da kimse bilmeyecekti.

Kıyafetlerini özenle giydi..Koştuğu için dağılan saçlarını güzelce taradı.Hafif bir makyaj yaptı ve kendini aynada süzdükten sonra döndü ve görünmezlik pelerinini üzerine geçirdi.. Tam kapıdan çıkıyordu
*Acaba görünüyor muyum??Hemm ya kapının önünden birisi geçiyorsa??O zaman garip olur..* diye düşündü ve hemen aynaya baktı..Yok,görünmüyordu..Asasını cebinden çıkarıp kapıya içi görme büyüsünü yaparak kapıdan baktı..Kimse yoktu.. *Ohh!!* dedi ve kapıyı yvaşça açarak dışarı çıktı..Yine yavaşça kapatarak etrafına baktı.Merdivenlerden indi ve evden hızla çıktı..
W.Tamara Devil Caliente
Müdür Yardımcısı & Tılsım - Muska Profesörü Karanlık Lady & Ö.Y
W.Tamara Devil Caliente

Kadın
Asa : *Karanlığın Buğusu*
Patronus[öğrencilerin yazması yasaktır] : Ejderha
Rp Sevgilisi : Alex Gaspard Riddle ~~ Biricik aşkım canım xD
Mücadele Tarafı : Karanlık Lady olduğuma göre Karanlık Taraf tabi !!!
Ruh Haliniz : ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Iyi11

Kişi sayfası
Özel Yetenek: Çatalağız
Büyü Gücü:
~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Left_bar_bleue100/100~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~   ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 6:47 pm

Tamara çok kötü bir halde uyanmıştı...Hala kendinde büyülerin ve Alex'in şokunu atamamıştı...Biraz yatakta oyalanırken kardeşinin odasında yüksek sesle müzik sesi geliyordu...Tamara sinirlenmişti birden yataktan kalktı ve:
"Bu kız hiç düşünmezmi uyuyan var hasta olan var..Offf Tanrım bu kızı ney yapıcam"dedi ve hızle Verony'in odasına gitti...Kapıyı çaldı çaldı çaldı ama kimse "Gir"demiyordu bu sefer içeri daldı ve :
"Verony kıs şunu" dedi ama Verony ney sesi nede ablasını görmüştü...Tamara buna iyice sinirlenip asası ile müziği kapattı...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~   ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 7:05 pm

Veronica o gün çok mutluydu.Bunun nedeni ise Drake'nin onu sevdiğini öğrenmesiydi.İçindeki heyecanı durduramıyordu.Bu yüzden koşarak eve gelip,hemen bir duş almıştı ve sonra üzerine geniş eşofmanlarını geçirerek yemeğini yedi.Yemeğini yedikten sonra odasına geçip o çok garip müzik aleti ile en yüksek sesle şarkı dinlemeye ve dans etmeye başladı.Kimseyi düşünmeden..

Veronica kendini müziğin sesine o kadar çok kağtırmıştı ki ablasının odasına geldiğini duymadı.Bunu müziğin bir anda kesilmesi ile ve etrafına müziği kim kesti diye bakınması ile anlamıştı.Ablası ile karşı karşıya geldiğinde ilk olarak ablasının sinirden deliye dönmüş,kıpkırmızı gözleri ile karşılaştı.Ama o buna aldırmayarak:

"Ne yaptığını sanıyorsun sen?!Müzik dinliyordum!!" diye söylenmeye başladı ve yatağına çöktü.Etrafın bakarken odanın çok aydınlanmış olduğunu fark etti.Hep böyleydi, sevindiğinde sanki gökyüzüne çıkmış gibi olurdu.Ablasıda bunu fark etmiş olacak ki hem kızgın hem de şaşkın Veronica'ya bakıyordu.Verony bunu fark edince omuzunu silkip iyice yatağın ortasına getirdi kendisini ve bağdaş kurarak ablasının oturması için yatakta bir yere hafifçe vurdu ve ablasına bakmaya başladı.
W.Tamara Devil Caliente
W.Tamara Devil Caliente

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü:
~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Left_bar_bleue100/100~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~   ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 7:13 pm

Tamara şaşkınlıktan kızmaya bile yer veremedi..Sonra kardeşi ile dertleşmek geldi
aklına..evet ona Alex'i anlatabilirdi ona nasıl aşık olduğunu...Hemen kardeşinin yanına gitti..Tamara ilk birşey anlatmak istemedi çünkü kardeşinin dalga geçeceğini düşündü...Bir süre düşündü düşündü ama bir karara varamadı...Sonra ayağı kalktı ve pencereye yöneldi..Birden aklına kardeşinin onu çok sevdiği ve dalga geçmiyeceğini düşündü..Biraz dışarı baktıktan sonra kardeşinin yanına giderek:"Verony galiba ben ben şeyyy..."dedi ve gerisini getiremedi...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~   ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 7:38 pm

Ablası kızgındı ama şaşkınlığı kızgınlığını aşmıştı.Yavaşça kapıyı kapattı ve kardeşinin gösterdiği yere oturdu.Sonra tekrar kalkarak pencereye yöneldi ve:
"Verony galiba ben ben şeyyy..."dedi ve gerisini getiremedi.

Verony ise olanları şaşkınlıkla izliyordu çünkü ablası ilk defa böyle davranıyordu.Verony'nin aklına bu durumda ilk ablasının aşık olduğunu gelmişti ama hayır!!Böyle bir şey olmazdı,taş kalpliydi o resmen..Ablası konuşmayınca kapının kpalı olup olmadığına baktı ve ablasına dönerek:

"Abla ben aşık oldum!!Yaa aslında birisinden hoşlanıyordum ve bugün yaptığuım o gizli işten sonra.." dedi ve duraklayıp kıkırdadıktan sonra devam etti:
"..Onunda bana aşık olduğunu anladım..Ve böylece bu hoşlanma aşka dönüştü." dedi gülümseyerek.Sonra gözlerini yatağına yöneltti ve:
"İlk defa bu duyguyu hissettim ve çok güzel doğrusu...Hatta harika diyebilirim..Bence en kısa zamanda sende tatmalısın!!Ayriyetten de şöyle bir şey demeliyim,o müziğin son sesinden dolayı özür dilerim ama içimdeki heyecanı bir türlü durduramadım..Afedersin" dedi hem heyecanlı hem mahzun..

Hafifçe yataktan kalktı ve gizli bölmelerden birini açarak içinden çikolata çıkardı ve birisini ablasına vererek birisini kendisi aldı ve sonra bir ısırık alıp:

"Ehh bilirsin..Heyecanımı tek bu dindirir..Şimdiye kadar neden aklıma gelmedi acaba?!" diye düşünüp,hemde söyleyerek yatağa tekrar gömüldü..
W.Tamara Devil Caliente
W.Tamara Devil Caliente

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü:

MesajKonu: Geri: ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~   ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 7:46 pm

"Ehh bilirsin..Heyecanımı tek bu dindirir..Şimdiye kadar neden aklıma gelmedi acaba?!" Tamara öyle olduğu yerde kalmıştı çünkü kardeşi Tamara'nın konuşmasına izin vermemiş ve çok konuşmuştu...Tamara söylenenleri bir daha aklından geçirdi ve kardeşine dönerek:
"Ne güzel aşık olmuşsun ve sana kötü davranacak olursaaa yaşatmam haberin olsun"dedi ve odayı incelemeye başladı...Sonunda pencereye yöneldi ve kardeşini yanına çağırdı...Sonra gözünden bir iki yaş geldi Tamara kendini tutamayıp kardeşinin baoynuna sarıldı ve:
"Verony bende aşık oldum ama Alex ile tanışmamız baya kötü oldu ve ondan özür dilemek istiyorum ama görmeye gidemiyorum"dedi ve ağlamaya başladı...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~   ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 9:06 pm

Verony ablasının olanlar hakkında olan düşüncelerini sevmişti.Hele de koruma yönünü..Sonra ablasının onu çağırması üzerine ablasının yanına gitti.Verony tam *Efendim?* diyecekken ablası birden boynuna hızlıca sarıldı ve:
"Verony bende aşık oldum ama Alex ile tanışmamız baya kötü oldu ve ondan özür dilemek istiyorum ama görmeye gidemiyorum" dedi ve ağlamaya başladı...

Verony ablasının bu ani sarılması ve ağlaması ile şaşkına döndü.Ablasının sırtını sıvazlarken o güzel yasemin kokusunu içine çekerek neden ağladığını düşünmeye başladı..Şaşırmıştı çünkü ilk defa onun ağladığını görüyordu.Daha doğrusu hep yanyanalardı ve hiç ağlamazdı.Ama bu sefer durum çok farklıydı.Ablası Tamara aşık olmuştu!!Kafasını hafifçe salladı ve ablasının sırtını sıvazlamaya devam ederek:

"Anlıyorum seni abla..Gerçekten ağlıyorum çünkü sen fark etmesende bende kaç gündür ruh gibiydim..Acaba Drake bana aşık mı,seviyor mu,yoksa ufacık bir hoşlanmamı diye içimi kemiriyordum..Gerçi seninki nasıl özür dilerim kemirmesi ama en azından şu anda aklının bir yanı *Delirin mi sen?Tabi ki özür dilemeyeceksin!!* derken diğer yanı *Hayır..Ondan özür dile..Hata yaptın!!* diyordur..Bende yaşamıştım..Çok acaip bir duygu..Hem aşık olmak,hemöde iki arada kalmak..Ama şimdi bu iş için çözüm bulmamız gerekiyorsa eğer öncelikle senin kendini toparlaman gerek.." dedi,durakladı ve soluklanıp hafifçe geri çekildi..Tamara'nın yüzünü okşarcasına sildi ve devam etti:
"Hadi..Yatağa otur da şu olayı baştan sona kadar anlat..Sonra bir çözüm buluruz ve bende sana olan olayları,sevincimin sebebini anlatırım..Olur mu??" dedi ve ablasının gözlerinin içine bakıp ekledi:
"Ayrıca bu yasemin kokusundan bende istiyorumm.Harika yaa!!" dedi gülerek.Sonra onu kolundan çekiştirdi ve yatağa oturtup:
"Eveett!!Seni dinliyorum ablacım!!Anlat bakalım.." dedi meraklı bakışlarla ablasını süzerek..
W.Tamara Devil Caliente
W.Tamara Devil Caliente

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü:

MesajKonu: Geri: ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~   ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 6:48 pm

"Eveett!!Seni dinliyorum ablacım!!Anlat bakalım.." Tamara kardeşi Verony'i şöle bir süzdükten sonra ilgin yüz ifadeleri ile:
"Hiççç....Ne olsun yaa..Bir şey yok ne olsun..Sen anlat"dedi ve geçiştirmek için ayağa kalktı ve pencereye yöneldi...Şöyle bir etrafa baktı sonra kardeşine baktı...Tamara dayanamayıp kardeşinin yanına tekrar gitti ve:
"Yaa...Aslında olay şöyle"dedi ve yutkunduktan sonra:
"Şimdi ben ölümyiyenlere bağırırken Alex geldi onları gönderdikten sonra bana bağırdı bende sinirle içeri gittim geri sonra dayanamayıp Alex'e çıkıştım bir sözüm üzerine bana büyü yaptı sonra büyüyü bitirdi ben arka odaya gittim..Yanıma geldi işte"dedi ve atlamak üzere diyeceği sözcükleri ayarladı ve yine:
"Sonra birşeyler dedi ben hatırlamıyorum ama yine ben bunu kızdırdım yine büyü yaptı sonra sinirle gitti"dedi ve sonra yine ayağa kalkarak :
"Sende anlatçan şu aşk hikayeni ama ilk önce oturma odasına yada bahçeye gidelim"dedi ve kapıya yöneldi...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~   ~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~ Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 7:03 pm

Tamara tüm olayları bir çırpıda anlatmıştı.Hemde hızlı hızlı...Verony ona garip garip baktı ve tam bir şey diyecekken ablası:
"Sende anlatacaksın şu aşk hikayeni ama ilk önce oturma odasına ya da bahçeye gidelim" dedi ve kapıya yöneldi...

Verony ablasının ani hareketleri karşısında affallıyordu.Sonra kendini salladı,titretti ve:

"Hmm..Bahçe olmaz,bayağı aydınlık..Ayriyetten de çoğu kişi sırf bahçeye bakmak için duvarın dibine tünüyorlar..Oturma odası iyi fikir ama..Oraya gidebiliriz.." dedi ve ayağa kalkıp ablasının yanına geldi.Sonra:
"Aslında benimki pekte aşk hikayesi değil ama neyse..." deyip kapıyı açtı ve dışarı çıktı.Ablasının arkasından dalgın dalgın ona baktığını görünce:
"Hadi amaaa!!Sen teklif ettin,şimdide gelmiyorsun!!" deyip kolundan çekiştirerek oturma odasına indiler..

Verony ablasına olduğu kadar kimseyi kendisine yakın hissetmezdi.Ona herşeyini anlatırdı.Ablasını düşünürken aklına Ann geldi..O da bu eve yeni gelmişti ve doğru düzgün konuşmamışlardı bile.Kin beslemiyordu ama konuşacak birşey yoktu ki..Konu olsa konuşurdu,hem de seve seve..Ama konu yoktu.Zaten Verony'nin insanlara alışması kırk yılını alırdı.Ann yeni geldiği için daha alışmamıştı varlığına..Gitmesini de istemiyordu çünkü onun yaşam tarzını,her şeyini çok merak ediyordu.

Veronica bunları düşünürken çoktan aşağı vardılar..

~~Veronica Hilary Caliente'nin odası~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-