Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Sihirli Bir Dünyanın Kapıları Aralanıyoorr!!!

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

<<Ders KuraLLarı>>

YazarMesaj
Misafir
Misafir

<<Ders KuraLLarı>> Empty
MesajKonu: <<Ders KuraLLarı>>   <<Ders KuraLLarı>> Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 9:01 pm

En yüksek puan 20 dir!!

1=>Sitedeki rp kurallarına dikkat edeceksiniz..
2=>Derste yaptığınız rp 7 satırdan az olmasın!!
3=>Dersimde kesinlikle gürültü istemiyorum!!Aksi taktirde bina puanlarınız kırılır!!
4=>Dersim mecubidir..Bu yüzden herkesin başvurması şarttır..
5=>Dersimde yapılan rplere çok dikkat etmeniz gerekir..Benim konuşmalarımı 3 satırdan fazla almamalısınız..Yoksa -4 puan gider!!Ayrıca birbirinden alakasız sorular sorar ya da rp yaparsanız aynı şekilde olur..
Ders rp lerinde renklendirmeye çok önem veririm..Tabii yazının doğruluğuna da...
6=>Derste sorduğum sorulara ilk cevap veren bina +4 puanı hak eder...
7=>Ödevlerinizi rp şeklinde yapacaksınız..Yani *Samantha ağır ağır kütüphaneye girdi..Bir masaya oturup parşomenini açtı ve sihirle gerekli kitabı getirdi.Kitapta yazanları dikkatle okuyarak parşomene çok güzel bir yazı ile yazdı:
"Avada kedavra iksiri çok lanetli iksirdir..Yapılan kişiye değerse o kişyi öldürebilir..* gibi olmalıdır..Yani ödevinize yer vermelisiniz ama ondan önce yaptıklarınızdan da bahsetmelisiniz..Tıpkı rp gibi..
8=>Derslerde saçma sapan rp ler,terbiyesizlikler istemiyorum!!Yoksa binanızdan -10 puan kırılır..
9=>Öğrencilerin derse girmemesi halinde o öğrencinin binasından -10 puan kırılır..

Bu kurallara uymak zorunludur..Aksi takdirde -belirttiğim gibi-binanızdan puan kırılır!!Şimdilik bu kadar..
Luke Hall
Hufflepuff 1.sınıf öğrencisi
Hufflepuff 1.sınıf öğrencisi
Luke Hall

Kadın
Mücadele Tarafı : İyilik daima kazanır...
Ruh Haliniz : <<Ders KuraLLarı>> Anlayi10

Kişi sayfası
Özel Yetenek:
Büyü Gücü:
<<Ders KuraLLarı>> Left_bar_bleue100/100<<Ders KuraLLarı>> Empty_bar_bleue  (100/100)

<<Ders KuraLLarı>> Empty
MesajKonu: Geri: <<Ders KuraLLarı>>   <<Ders KuraLLarı>> Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 12:38 am

Beni öğrenciniz olarak kabul eder misiniz, profesör?
Misafir
Misafir

<<Ders KuraLLarı>> Empty
MesajKonu: Geri: <<Ders KuraLLarı>>   <<Ders KuraLLarı>> Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 6:01 pm

Katılmak istiyorsan alımlara başvurman gerek tatlım!!Mesajını siliyorm..

<<Ders KuraLLarı>>
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-